Teritusvahendid > Tormeki Vesikäiad ja rakised > Vesikäi Tormek T8

Vesikäi Tormek T8

Vesikäi Tormek T8
Müügiesindaja

Seadmete päringud

Aigar Sisask

+372 5623 6937

info.ttb@tooltrade.ee

Tootekood

€ kmta

€ kmga

Tartu
laos

Osta

TORMEK.T8 736.60 622.95 898.65 760.00 5
Tormek T-8 teritusmasin tagab maksimaalse täpsuse oma uuendusliku täisvalukorpuse abil. See uus disain, koos rohkete täiustatud detailidega, annab teile parimad võimalikud tingimused tippkvaliteediga teritamiseks.
 
Arendatud disain tagab ületamatu täpsuse universaaltoele, mis on Tormek’i teritussüsteemi aluseks, sest see kontrollib kõiki käiamisrakiseid ja lisavarustust. Kui varem olid universaalse kinnituse äärised monteeritud, siis nüüd on need integreeritud masina valatud korpusesse. See uuendus suurendab teie teritamise täpsust.
 
Tormek’i iseloomulik ajamsüsteem on samuti rakendatud selles uues mudelis. Efektiivne süsteem suudab tagada püsiva kiiruse ka täiskoormusel – see on Tormek’i teritajate unikaalne omadus. Käiakvi ORIGINAAL GRINDSTONE SG-250 teritab kõiki terase kvaliteete, sh HSS. Võimas vahelduvvoolumootor on mõeldud täismõõdulise käiakivi püsivaks kasutamiseks.  
 
Veeanum on täiendavalt arendatud kruvitõstukiga, et veeanumat paremini tõsta ja langetada. Lisaks on sellel kahe funktsiooniga magnetkaabits; teritamise ajal korjab magnet teraseosakesi ja pärast teritamist muudab kaabits lihtsaks veeküna puhastamise. Pikkade tööriistade, nagu seda on peakokanoad ja höövliterad, mis võivad väljaspoole veeküna vett tilgutada, saate te lihtsalt lisada komplektis oleva veepüüduri veenõu kõrvale.
 
Täiendav läbimõeldud detail on roostevaba terasest peavõll koos Tormek’i ainulaadse EZYLOCK mutriga, mis seadistab kivi automaatselt õigele pöördemomendile, seda ilma tööriistadeta. EzyLock muudab lihtsaks ketaste vahetamise, siis kui kasutate Tormeki käiakivisid SB-250 ja SJ-250.
 
T-8 sisaldab:
 
  • Uuendatud täisnurkrakis peitlitele ja käsihöövli teradele SQUARE EDGE JIG SE-77
  • Käiakivi rihtimispulk TT-50
  • Käia tasanduskivi SP-650
  • Nurga seadistusrakis WM-200
  • Terituspasta PA-70
  • Kasutusjuhend TORMEK