Teritusvahendid > Tormeki Vesikäiad ja rakised > Terituskeskus Tormek TS-740

Terituskeskus Tormek TS-740

Terituskeskus Tormek TS-740
Müügiesindaja

Seadmete päringud

Aigar Sisask

+372 5623 6937

info.ttb@tooltrade.ee

Tootekood

€ kmta

€ kmga

Tartu
laos

Osta

TORMEK.TS.740 755.00 921.10 1

TS-740 Teritusjaam

Kvaliteetne terituskapp otstarbekohaste sahtlitega, mis sobivad Tormeki tarvikute komplektidega. Tugev teraskonstruktsioon koos kriimustuskindla metallkattega, ümarad nurgad ja Tormeki logo. Mahub hõlpsalt teie töökotta ja saate selle kohandada oma ideaalse töökõrgusega.

Enamik pinke on liiga kõrged, et saaksite teritamist õigesti kontrollida. Kui õlad on lõdvestunud ja käed ulatuvad umbes vöökohale, saate rakendada õiget survet ja saada parimaid tulemusi.

Selle väga olulise tähelepaneku põhjal kujundas Tormek teritusjaama TS-740, kus teil on alati täiuslik tööasend, mida saab vastavalt teie kõrgusele reguleerida.

Tänu sahtlitele, mis sobivad Tormeki tarvikute komplektidega, on teie lemmikrakised ja tarvikud alati käepärast ning igal asjal on oma koht. Ühesõnaga saate tõelise teritusjaama.

Eritellimusel valmistatud sahtlid

Komplekti kuuluvad Tormeki sahtli vahetükid masinaga kaasasolevate tarvikute, käsitööriistade komplekti ja puiduterminali komplekti jaoks. (Aksessuaarid ja rakised ei kuulu komplekti.) Kolm lisasahtlit, millel on praktiline kummist matt. Sellel on kaks sahtlit, mille kõrgus on 6 cm, ja neli sahtlit, mille kõrgus on 9,5 cm. Automaatselt tagastavad sahtlimehhanismid pehmeks sulgemiseks.

Külgmine panipaik lisakivide jaoks

Kui töötate spetsiaalsete kividega, saate neid hõlpsalt jaama küljel hoida. Nii saavad nad pärast kasutamist kuivada, ilma et nad oleksid niiskelt kapis. Kaasas kaks konksu.

Tsentraliseeritud lukustus

Üks tsentraliseeritud lukk, mille ülaosas on võti, lukustab kõik sahtlid.

Vastupidav viimistlus

Teraskapp on kaetud kriimustuskindla pulbervärviga. Stiilne disain ümarate nurkadega.

Tugev tööpind

Tööpind sisaldab kummist töömatti Tormek RM-533.

Mõõdud

Kõrgus: vahemikus 750 mm kuni 830 mm (29½ "ja 32 2/3").

Laius: 578 mm (22¾ ")

Sügavus: 390 mm (15 3/8 ")