Aastate jooksul on CMT teinud tohutuid investeeringuid CNC masinate ja uuenduslike tarkvarade kõige arenenuma tehnoloogia valdkonnas, et valmistada puidutöötluslõikeid. Lisaks on CMT palkanud kõrgelt kvalifitseeritud insenere ja operaatoreid tootmisoperatsioonide juhtimiseks. Tulemuseks on see, et kogu puidutöötluslõiketööriistade tootmisprotsess on täielikult automatiseeritud.
 
CMT tooted on mõeldud tööstuslikeks rakendusteks ja puidutöötluslõiketööriistu kasutavad maailma juhtivad mööblitootjad, köögitootjad ja CNC masinate tootjad. Tänu intensiivsele investeerimisele täiustatud tootmistehnoloogiasse suudab CMT pakkuda tööstuslikke tööriistu taskukohase hinnaga järjest kasvavale kliendibaasile, mis koosneb kappide valmistajatest, töövõtjatest, puidutöölistest ja meie tootmisjärgsetest klientidest.
 
CMT Orange Tools® kaubamärki tuntakse üle maailma puidutöötlusühenduses parimate puidutöötluslõike tööriistade premium kaubamärgina. CMT missioon on pidevalt parandada meie kvaliteeti, pakkudes samas puidutöötlusmaailmale parimat kvaliteeti taskukohase hinnaga.