BESSEY

Innovatsioon traditsiooniga
 
aastal asutas Max BESSEY ettevõtte BESSEY & Sohn Stuttgardis terasetõmbevabrikuna. Sellest ajast alates on ettevõte pidevalt laiendanud oma tootevalikut. Just see vaim viis BESSEY sisse käsitsi klambrite tootmise 1930. aastate keskel. Alates sellest ajast on nende innovatsioonivõimekust rõhutatud paljude patendide väljaandmisega. 1979. aastal võttis BESSEY üle Diener Werkzeugfabrik GmbH, traditsioonidega rikka ettevõtte, ning asutas oma lõiketehnoloogia osakonna juba populaarsete Erdi kääridega.
 
aastal muudeti BESSEY & Sohn BESSEY Tool GmbH & Co. KG-ks, mis tegeleb klambri- ja lõiketehnoloogia valdkonnaga, ning BESSEY Präzisionsstahl GmbH-ks, juhtiva Saksamaa tootjast ja tööstuslikult sõltumatu kvaliteetse hele- ja roostevaba terase tarnijaks. See ainulaadne positsioon BESSEY-na, tööriistade ja täpsusterase tootjana, tagab olulised eelised kvaliteedi osas. See võimaldab BESSEY Toolil osta oma rööpaid ja telgi otse BESSEY Präzisionsstahl GmbH-st, andes täpse teadmise terase kvaliteedist, mis läheb konkreetsetesse komponentidesse, mis on eriti kõrgete koormustega. Seda seetõttu, et heleterasid toodetakse ja testitakse BESSEY Precision Steel-is järjekindlalt kõrge kvaliteedi ja äärmusliku täpsusega, kasutades tipptasemel seadmeid.
 
"Edasimineku lõpetamine tähendab lõpetamist olemast hea." Ettevõtte asutaja Max Bessey moto kehtib ka täna ja tulevikus ning on juhtpõhimõte kõiges, mida ettevõte teeb.
 
BESSEY. Lihtsalt parim.
 
BESSEY -ga ...
... panete oma usalduse kvaliteeti
Täpsus ja pikk eluiga on BESSEY kaubamärgi kvaliteedi alustalad. Tööriistad on traditsiooniliselt valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest. Seetõttu pärineb näiteks röövli- ja telgiterase valmistamiseks kasutatav teras otse BESSEY Präzisionsstahl GmbH-st. Lisaks testitakse kõiki komponente kogenud tehnikute ja arendusinseneride poolt, kasutades ultramoodsaid protsessijuhtimise tehnikaid.
 
... panete oma usalduse innovatsiooni
"Edasimineku lõpetamine tähendab lõpetamist olemast hea." Ettevõtte asutaja Max Bessey moto kehtib ka täna ja on juhtpõhimõte kõiges, mida ettevõte teeb. Uusi tooteid ja täiustusi arendatakse pidevalt välja innovaatiliste ideede põhjal, muutes operaatori töö lihtsamaks. Rõhuasetus on mugavusel ja ohutusel. Kasutajasõbralik käsitlus ja ergonoomika esindavad kõrgeimat standardit.
 
... panete oma usalduse mitmekesisusse
Tänu disainerite mitmeaastasele kogemusele ja pidevale suhtlusele klientidega on BESSEY-l tugev arusaam probleemide lahendamisest. Tulemuseks on klambri- ja lõiketööriistad, mis vastavad meie juhtpõhimõttele: "BESSEY. Lihtsalt parem." Üle 1600 tootevalikuga pakub BESSEY nüüd äärmiselt laia ja sügavat valikut erinõuetele kohandatud esemetest.
 
... panete oma usalduse teenindusse
Usaldusväärsus, enesekindlus ja vastutustunne on meie partnerluse keskmeks keskkonna ja klientidega. BESSEY on silma paistnud äärmiselt teeninduskeskse ja tulevikku suunatud ettevõttena. Toetame ka oma kaubanduspartnereid, näiteks pakkudes ulatuslikke tootekoolitusprogramme. See on kindel ja terviklik partnerlus.