Arbortech

“Meie Arbortechis armastame seda, mida teeme. Seda kinnitab meie kvaliteet ja toodete paindlikkus. Meie tooted saavad alguse ideest, mida arendatakse läbi prototüüpide ja testimise koostöös kasutajate, inseneride ja disaineritega” Kevin Inkster- asutaja, CEO
Meie kliendid on avatud meeltega, uudishimulikud ja naudivad uute asjade proovimist. Eesmärk on hõlmata klientide loomingulisust läbi toodete. Me oleme uhked, et pärineme Austraaliast ja elevil, et toodame kõrgkvaliteetseid, ohutuid ja efektiivseid tooteid, mida kasutatakse rõõmuga.
Meie algus
Arbortech sai alguse peaaegu kolmkümmend aastat tagasi Austraalia edelaosa väikelinnast Nannup-ist, kus Kevin Inkster ühendas oma kire puutöö ja leiutamise vastu.
Esimene “Woodcarver Blade”-lõikeketas puiduskulptoritele
Pärast mitmeid katsetusi lõi Kevin esimese “Woodcarver Blade” prototüübi aastal 1983. See töötas väga hästi ning oli lihtne kasutada, mistõttu otsustas ta nikerdada suurest puust tooli. Sellest lõikekettast sai hiljem esimene Arbortechi toode turul.
Disaini protsess
Leiutaja Kevin mängib alati arendustiimi ideedega viies heade toodeteni, mis muudavad tööviise. Järjepidev puidutööriistade ja Allsaw toodete arendus on viinud hea maine ja kvaliteediga tööriistadeni, mida armastavad kasutajad üle maailma.
Meie tiim
Arbortechi tiim on perekond. Me hindame kõiki nende mitmekesise tausta, kogemuste, stiili ja ideedele lähenemise poolest. Läbi usalduse ja toetuse tagame head suhted ja meeskonnatunde.
Innovatsioon
Me otsime alati viise, kuidas mitte ainult tooteid parendada, vaid ka äripraktikat, töötlemist ja süsteeme. See saab alguse meie innovaatoritest, inseneridest, disaineritest, kvalifitseeritud tootmise meeskonnast, müügi, administratsiooni ja turunduse osakonnast ning pühendunud klienditeenindusest.
Me hindame oma suhteid edasimüüjate ja koostööpartneritega, kes aitavad kiirelt vastata klientide soovidele. Naudime elu tehes samal ajal imelisi tooteid, mis aitavad muuta maailma paremaks paigaks.